Kurumsal


           Magsaş Malatya Gıda Bereket Un ve Yem San. Tic. A.Ş. 1975 yılında un imalatı yapmak amacı ile kuruldu, un imalatında Malatya ve çevre illerde adından söz ettiren Bereket Un 2007 yılında büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için karma yem üretimi ve pazarlaması yapmak üzere büyüme yolunda ilk adımı attı.

Bir şirketin başarısı sürekli yenilik ve dinamizm dir. En güncel araştırmaları ve çalışmaları takip eden güçlü ekibimiz ile MAGSAŞ Araştırma ve Geliştirme Merkez ekibimiz şirketmizin kalbini oluşturmaktadır. 2007 yılında kurulan MAGSAŞ  Araştırma ve Geliştirme Merkezi ile değişen tüketici talep ve beklentilerini karşılayacak, daha kaliteli, daha dayanıklı ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir. İki araştırma laboratuvarı, bir pilot tesis ve bir çevre teknolojisi laboratuvarı içeren merkezde yüksek lisanslı araştırmacılardan oluşan uzman bir kadro görev yapmaktadır.

Merkezde görev yapan araştırmacılar kimya, bilgisayar, makine, elektrik, elektronik ve çevre mühendisliği, mikrobiyoloji, biyokimya ve moleküler biyoloji gibi farklı disiplinlerden gelmektedir. Bu merkezde araştırmacılar ortak projeler üretmekte; ekip çalışmasının yarattığı sinerji ile ürün ve proses geliştirme ve yeni ürün elde etme konusunda çalışmalarını sürdürmektedirler.

3000 m2 kapalı alan 17000m2 açık alan ile günlük 250 ton buğday kırma kapasitesine ve 300 ton yem üretme kapasitesine sahiptir.

En Yüksek Standartlarda Üretim
Malatya'da bulunan üretim tesisimiz, tüm ürünlerin GMP+ kapsamında en yüksek standartlarda üretilmesini ,en yüksek kalitede,eksiksiz ürün izlenebilirliğinden ve emniyetinden emin olmasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Vizyonumuz:

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile hayvancılık sektörüne koruyucu hekimlik kavramını oturtmak ,masraflara hükmetmek,hastalıkları ve zararları daha ortaya çıkmadan kaynağında engelleyerek gelecekte sektörün fayda odaklı lider firması olmak.


Misyonumuz:

Bereket Un ve Yem dünya çapındaki fermantasyon bilgi birikimiyle tarım ve hayvancılık sektörüne öncülük etmek için varız.İntegro ailesi,iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz bir bütün halinde bunun için çalışıyoruz.